Career

Minőségügyi mérnök

Túrkeve

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Minőségügyi mérnök to design new products and strengthen our Design Engineering team in our technology center in UK (Portchester).

Feladatok:

  • Vevőkkel történő kapcsolattartás
  • A vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával
  • A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
  • Javító intézkedések kidolgozása, bevezetése
  • Minőségügyi módszerek gyakorlati alkalmazása (8D, 5S, Ishikawa)
  • A munkakörrel kapcsolatos jelentések, statisztikák készítése/követése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási területen szerezett legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikáció szintű Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • Autóipari minőségirányítási szabvány ismerete
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressz tűrés

Amit kínálunk:

 Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Versenyképes juttatási csomag Hűségprémium,karácsonyi bónusz Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális környezetben Felelősség, kihívást jelentő feladatok Munkavégzés helye: Túrkeve

SMR in TÚRKEVE

Experience nature in the city of sun

A small town of roughly 10,000 people, Túrkeve offers residents and visitors ample opportunity to enjoy their surroundings. In this region, the sun shines more hours than in any other region in Hungary.

Túrkeve erkunden