back to menu
Career

Műszakvezető

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Műszakvezető Szeretnél a munkavállalók vezetésével, motiválásával, fejlesztésével foglalkozni? Szeretnél mögé látni a számoknak? Szeretnél a társosztályokkal hatékonyan együttműködni? Minőség orientált szemlélettel rendelkezel? Határozott vagy? Fejlődni, tanulni szeretnél? Jelentkezz Műszakvezetőnek!

Feladatok:

  • Adott műszakhoz tartozó termelési csoportvezetők és operátorok munkájának koordinálása, felügyelete, motiválása
  • Műveleti utasítások betartatása
  • Heti és napi termelési tervek egyeztetése
  • Társosztályokkal való egyeztetés és együttműködés
  • Feladata a minőségi célok, a jó minőségű termelés megvalósítása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Vezetői alkalmasság, határozott fellépés
  • Számítógépes ismeretek,
  • Minőségügyi szakismeretek (szabványok, módszerek, vevői követelmények),
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól, szakmai képzések, Versenyképes juttatási csomag, Felelősség, kihívást jelentő feladatok, Fiatal, dinamikus csapat,  Motiváló munkahelyi légkör.