back to menu
Career

Stratégiai beszerző 2

Mosonszolnok

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Stratégiai beszerző.

Feladatok:

  • Beszerzés tervezése, a gyártó tevékenységhez szükséges különböző anyagok, berendezések, szolgáltatások biztosítása, összhangban a Regionális és Globális Stratégiával.
  • Megfelelő szállítók kiválasztása, szerződéskötések, a szállítók folyamatos ellenőrzése és fejlesztése, új szállítók felkutatása.
  • A beszerzési költségek elemzése, kiadások, termékek kategorizálása, csoportosítása, értékelése.
  • Ajánlatkérések, tenderek lebonyolítása.
  • Üzleti terv készítése figyelembe véve a vállalati célokat.
  • Megtakarítási potenciálok felkutatása, verseny erősítése, piaci trendek felkövetése.
  • Havi eredmény kimutatás és előrejelzés készítése
  • Beszállítói látogatások, auditok támogatása
  • Beszállítói workshopok szervezése és lebonyolítása
  • Tárgyalások előkészítése és kivitelezése a Globális és Regionális stratégiával összhangban
  • Költségcsökkentő programok nyomon követése a regionális vállalatokkal együttműködve

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német előnyt jelent
  • Stratégiai beszerzésben szerzett többéves tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Prezentációs készség
  • Tárgyalási képesség
  • Logikus és analitikus gondolkodásmód, stratégiai érzék
  • Utazásra való hajlandóság

Amit kínálunk:

Fiatalos, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör Folyamatos szakmai fejlődés és tanulási lehetőség Nyelvek fejlesztésének lehetősége multinacionális munkakörnyezetben Kihívást jelentő feladatok Versenyképes fizetés és juttatási csomag

SMP IN Böblingen

Standort in der Metropolregion Stuttgart

Böblingen verfügt über fast 50.000 Einwohner und liegt etwa 20 Kilometer von Stuttgart, der Hauptstadt Baden-Württembergs, entfernt. Böblingen gehört zur Metropolregion Stuttgart, die rund 5,2 Millionen Einwohner umfasst.