back to menu
Career

Diszponens

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Diszponens.

Feladatok:

  • A rendelésállomány nyomon követése a vevői / gyártási igények alakulásának megfelelően.
  • Anyaghiány és az extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása
  • Szállítmányozással való kapcsolattartás.
  • Beszállítókkal, vevőkkel való kapcsolattartás.
  • Vállalatirányítási rendszerbe rögzített adatok kezelése, frissítése.
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése.

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Határozottság, proaktivitás
  • Stressz tűrés, rugalmasság
  • Jó probléma megoldó képesség és kommunikációs készség

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Versenyképes juttatási csomag Hűségprémium, Karácsonyi bónusz Albérlet támogatás akár 35 000 Ft Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Other job openings that may have your interest

Career

Raktári csoportvezető

Career

Folyamatellenőr

Career

Diszponens