Career

Elektromos Karbantartó

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Elektromos Karbantartó.

Feladatok

  • A szereldei gépek meghibásodása esetén javítja azokat
  • Részt vesz  gyártósorok, gépek  áttelepítésében
  • Végrehajtja a tervezett gép fejlesztéseket, módosításokat
  • Elvégzi a megelőző és javító karbantartásokat

Elvárások:

  • Szellemi terhelhetőség
  • Határozott,magabiztos fellépés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Hasonló területen szerzett , minimum egy éves tapasztalat
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Versenyképes juttatási csomag Hűségprémium, Karácsonyi bónusz Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Felelősség, kihívást jelentő feladatok • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Other job openings that may have your interest

Career

Folyamatellenőr

Career

Operátor

Career