Career

Folyamatellenőr

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Folyamatellenőr.

Feladatok:

  • Belső és külső reklamációk, nem megfelelőségek kezelése, követése
  • Minőségügyi dokumentációk vezetése, statisztikák készítése
  • Selejtek követése, selejt kezelés
  • Mérések elvégzése, vizuális ellenőrzés
  • Nem megfelelő termékek zárolása, válogatások koordinálása
  • Gyártási minőség folyamatos felügyelete
  • Mérnöki változtatások lekövetése
  • Dolgozók minőségügyi oktatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, Műszaki beállítottság
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Minőségügyi technikák alapvető ismerete
  • Folyamatszemlélet és minőségtudatosság, problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű Word/Excel ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Előny: SAP ismeret, műszaki végzettség, autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Versenyképes juttatási csomag Hűségprémium, Karácsonyi bónusz Albérlet támogatás akár 35 000 Ft Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Other job openings that may have your interest

Career

Career

Operátor

Career

Elektromos Karbantartó