Career

Karbantartó mérnök

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Karbantartó mérnök.

Feladatok

  • A termelés folyamatos működésének biztosítása, állásidő csökkentése
  • Közreműködés új „karbantartási menedzsment” rendszer kialakításában, működtetésében
  • Megelőző karbantartások tervezése, ellenőrzése, gépi hibaelhárítás
  • Új eszközök, tartalék alkatrészek beszerzésének előkészítése, nyomon követése
  • Javító intézkedések előkészítése, bevezetése
  • Karbantartási utasítások készítése
  • Karbantartók, gépkezelők oktatása
  • Az előírt munkabiztonsági, karbantartási szabályok, valamint a karbantartási terv betartatása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, reklamációk kezelése
  • Együttműködés a gyártással a minőség fejlesztése érdekében

Elvárások:

  • Gépész / villamos / mechatronikai mérnök
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat releváns területen (karbantartás)
  • Kiváló problémamegoldó készség, prezentációs technikákban szerzett jártasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Új ismeretek önálló elsajátítása
  • Jó kommunikációs készség angol és vagy német nyelven szóban és írásban egyaránt (minimum középszintű nyelvtudás)
  • Jó elemző képesség
  • Stressztűrő képesség
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Versenyképes juttatási csomag Hűségprémium, Karácsonyi bónusz Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Felelősség, kihívást jelentő feladatok • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Other job openings that may have your interest

Career

Operátor

Career

Elektromos Karbantartó

Career

Career

Vevői minőségügyi mérnök