Career

Mentor

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Mentor.

Feladatok:

  • Új belépők támogatása, tanítása a bevezető oktatást követően 1 hónapon keresztül
  • Oktatások megtartása, jegyzőkönyvek készítése
  • Munkautasítás-változások nyomonkövetése
  • Operátorok és csoportvezetők vizsgáztatása
  • Műszakjelentés készítése

Elvárások:

  • Segítségnyújtás az új betanuló kollégáknak
  • Türelmes, de határozott hozzáállás
  • Megbízhatóság
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör Szakmai képzések, hosszú távú munkalehetőség

Other job openings that may have your interest

Career

Operátor

Career

Készletellenőr

Career

Targoncavezető

Career

Mentor

Career

Elektromos Karbantartó