Career

Minőségügyi menedzser

Túrkeve

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Minőségügyi menedzser.

Feladatok:

•Teljes minőségügyi terület igazgatása és koordinálása

•Vevői kapcsolattartás koordinálása, felügyelete és fejlesztése az SMR Hungary vevőivel

•Kapcsolattartás társszervezetekkel (Termelés, logisztika)

•A cég által meghatározott minőségügyi célok elérése (KPI)

•Minőségügyi szervezet költségvetésének tervezése, felkövetése

Elvárások:

•Több éves  minőségügyi és vezetői tapasztalat autóipari területen

•Tapasztalat német vevői kapcsolattartás területén

•Tárgyalóképes Német és Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

•Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól •Versenyképes juttatási csomag •Karácsonyi bónusz •Albérlet támogatás akár 35 000 Ft •Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben •Felelősség, kihívást jelentő feladatok •Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

SMR in TÚRKEVE

Experience nature in the city of sun

A small town of roughly 10,000 people, Túrkeve offers residents and visitors ample opportunity to enjoy their surroundings. In this region, the sun shines more hours than in any other region in Hungary.

Explore Túrkeve

Other job openings that may have your interest

Career

Diszponens

Túrkeve
Career

Túrkeve