Career

Műszakvezető

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Műszakvezető Szeretnél a munkavállalók vezetésével, motiválásával, fejlesztésével foglalkozni? Szeretnél mögé látni a számoknak? Szeretnél a társosztályokkal hatékonyan együttműködni? Minőség orientált szemlélettel rendelkezel? Határozott vagy? Fejlődni, tanulni szeretnél? Jelentkezz Műszakvezetőnek!

Feladatok:

  • Adott műszakhoz tartozó termelési csoportvezetők és operátorok munkájának koordinálása, felügyelete, motiválása
  • Műveleti utasítások betartatása
  • Heti és napi termelési tervek egyeztetése
  • Társosztályokkal való egyeztetés és együttműködés
  • Feladata a minőségi célok, a jó minőségű termelés megvalósítása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Vezetői alkalmasság, határozott fellépés
  • Számítógépes ismeretek,
  • Minőségügyi szakismeretek (szabványok, módszerek, vevői követelmények),
  • Többműszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól, szakmai képzések, Versenyképes juttatási csomag, Felelősség, kihívást jelentő feladatok, Fiatal, dinamikus csapat,  Motiváló munkahelyi légkör.

Other job openings that may have your interest

Career

Operátor

Career

Career

Raktári csoportvezető