back to menu
Career

Raktári csoportvezető

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Raktári csoportvezető.

Feladatok:

  • Targoncás kollégák koordinálása műszakon belül
  • Túlórák, helyettesítések szervezése
  • Szükség esetén targoncás feladatok ellátása
  • Napi, heti dokumentumok, beszámolók készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:

  • Csoportvezetői és targoncavezetői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú végzettség, érvényes targoncavezetői jogosítvány és bizonyítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés, csapatmunkára való alkalmasság

Amit kínálunk:

Versenyképes órabér Csoportvezetői pótlék Jelenléti prémium: bruttó 20.000 Ft SMR bónusz: bruttó 8.300 Ft Albérlet támogatás: nettó 35.000 Ft Toborzási prémium : min. br. 150.000 Ft, max. br. 400.000 Ft Hűségprémium Karácsonyi bónusz Bejárás támogatás

Other job openings that may have your interest

Career