Career

Szerelde üzemi menedzser

Túrkeve

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Szerelde üzemi menedzser.

Feladatok:

•A szerelde üzem tevékenységének  teljeskörű irányítása

•A hatékony termelés biztosítása

•A vevők által elvárt szállítási pontosság és megfelelő minőség  biztosítása

•Az egyes termelési prioritások meghatározása a termelési célok figyelembevételével

•A szerelde üzemmel kapcsolatos költségek tervezése, követése, szabályozása

•A szerelde üzem munkaerő szükségletének meghatározása, tervezése

Elvárások:

•Több éves gyártásban szerzett vezetői tapasztalat

•Tárgyalóképes  angol nyelvtudás

•Határozott fellépés

•Proaktív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

•Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól •Versenyképes juttatási csomag •Karácsonyi bónusz •Albérlet támogatás akár 35 000 Ft •Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben •Felelősség, kihívást jelentő feladatok •Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

SMR in TÚRKEVE

Experience nature in the city of sun

A small town of roughly 10,000 people, Túrkeve offers residents and visitors ample opportunity to enjoy their surroundings. In this region, the sun shines more hours than in any other region in Hungary.

Explore Túrkeve

Other job openings that may have your interest

Career

Túrkeve
Career

Minőségügyi menedzser

Túrkeve