back to menu
Career

Terméktervező

Mosonmagyaróvár

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Terméktervező.

Feladatok:

  • Műanyag illetve fém alkatrészek, alösszeállítások, összeállítások technológia helyes tervezése
  • Termék rajz / dokumentációk készítése
  • Széria projektek támogatása
  • Meglévő konstrukciók analizálása és fejlesztése

Elvárások:

  •  Releváns felsőfokú végzettség
  • 1-3 év autóiparban szerzett főállású szakmai tapasztalat
  • Középszintű magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • 3D tervezőszoftver felhasználói szintű ismerete (CATIA V5 vagy Siemens NX)

Előny:

  • Fröccsöntő szerszámok tervezésében szerzett tapasztalat
  • Műanyagipari ismeretek
  • Hajlandóság rövid távú külföldi tartózkodásra
  • Kreatív és önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Versenyképes juttatási csomag Hűségprémium, Karácsonyi bónusz Albérlet támogatás akár 35 000 Ft Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

SMR in MOSONAGYARÓVÁR

City of Water

World renowned for its thermal baths, Mosonmagyaróvár is located at the intersection of the Mosoni-Danube and Lajta rivers. Mosonmagyaróvár is easily accessible due to its proximity to both Vienna (approximately 80km) and Bratislava (approximately 30km).

Mosonmagyaróvár erkunden