Career

Kontroller

Mosonszolnok

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Kontroller.

Feladatok:

• Pénzügyi kimutatások, elemzések, elszámolások készítése, ellenőrzése
• Aktív részvétel a tervezési folyamatban
• Terv-tény elemzések készítése gyárakra, területekre bontva
• Termelés támogatása pénzügyi jelentésekkel, elemzésekkel
• Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
• Új folyamatok kialakításában való aktív részvétel
• Részvétel a vezetői információs rendszer fejlesztésében,  illetve a menedzsment munkáját segítő riportok elkészítésében
• Vezetőség támogatása a gyárat érintő reportokban

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Minimum középfokú Angol nyelvtudás
• Minimum 2- 4 év tapasztalat a controlling területén
• Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent
SAP ismeret előnyt jelent
• Önálló, precíz rugalmas és csapatjátékos szemléletmód
• Magas szintű EXCEL ismeret
• Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

• Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól • Versenyképes fizetés, juttatások • Felelősség, kihívást jelentő feladatok • Fiatal, dinamikus csapat

SMP IN Böblingen

Standort in der Metropolregion Stuttgart

Böblingen verfügt über fast 50.000 Einwohner und liegt etwa 20 Kilometer von Stuttgart, der Hauptstadt Baden-Württembergs, entfernt. Böblingen gehört zur Metropolregion Stuttgart, die rund 5,2 Millionen Einwohner umfasst.