back to menu
Career

Környezetvédelmi munkatárs

Mosonmagyaróvár

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Környezetvédelmi munkatárs.

Feladatok:

  • Munkavédelmi és környezetvédelmi jogszabályok ismertetése, magasfokú betartatása
  • ISO 14001:2018 szabvány szerinti környezetközpontú irányítási rendszer dokumentumainak aktualizálása
  • Környezetbarát termékek, eljárások, és berendezések használatának ösztönzése és bevezetése
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos nyilvántartás és adatszolgáltatás
  • Energia megtermeléssel, felhasználással és gazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a szolgáltatókkal, szakreferensekkel
  • Energiafelhasználás és a hozzá kapcsolódó fogyasztói szokások folyamatos elemzése (víz, villany, gáz)
  • Energetikai veszteségek folyamatos feltárása, fejlesztések megtervezése
  • Költségkalkulációk, kockázatértékelések, energiamérlegek készítése
  • Energiahatékonysági pályázatok folyamatos nyomon követése, előkészítése
  • Energetikai fejlesztések, beruházások lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú környezetvédelmi szakképzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Előnyt jelent:

                     ISO 50001 ismerete

                     ISO 14001:2018 belső auditori végzettség

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai képzések Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Versenyképes juttatási csomag Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör Munkába járás támogatása

SMR in MOSONAGYARÓVÁR

City of Water

World renowned for its thermal baths, Mosonmagyaróvár is located at the intersection of the Mosoni-Danube and Lajta rivers. Mosonmagyaróvár is easily accessible due to its proximity to both Vienna (approximately 80km) and Bratislava (approximately 30km).

Mosonmagyaróvár erkunden