back to menu
Career

Belső minőségügyi technikus

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Belső minőségügyi technikus.

Feladatok:

  • Napi- és heti kimutatások, riportok készítése, követése
  • Belső reklamációk, nem megfelelőségek kezelése, követése
  • Javító intézkedések bevezetésében való részvétel
  • A területhez tartozó folyamatok naprakészen tartása, folyamatos monitoring
  • Folyamatok engedélyezésében való közreműködés
  • A folyamatok oktatásában, tesztek elvégzésében és kommunikálásában való részvétel
  • Belső rendszerauditok támogatása
  • Külső auditra való felkészülés
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Minőségi költségek alacsony szinten tartása
  • Munkautasítások felkövetése

Elvárások:

  • Hatékony problémamegoldó- és elemzőképesség
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkára való alkalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Logikus és felelősségteljes gondolkodás
  • Precizitás
  • Rugalmasság
  • Középfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai képzések Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Versenyképes juttatási csomag Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Other job openings that may have your interest

Career

Karbantartó

Career

Folyamatmérnök

Career

Logisztikai supervisor

Career

Career

Beszállítói minőségügyi mérnök