back to menu
Career

Munkavédelmi munkatárs

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Munkavédelmi munkatárs Győr

Feladatok:

  • Közreműködés a biztonságos munkavégzés tárgyi és személyi feltételeinek biztosítására vonatkozó előírások betartatásában
  • Munkavédelmi szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése, betartatása,
  • Munkavédelmi oktatási anyagok összeállítása
  • Gépek előzetes- és időszakos vizsgálatainak előkészítése
  • Kapcsolattartás a felügyeleti szervekkel
  • Megbeszéléseken való részvétel, riportok, kockázatértékelés készítése
  • Részt vesz az új beruházások és technológiai változások miatt felmerült kockázatelemzésben
  • Érintett hatóságokkal való kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • Szervezi a munkavédelmi auditokat és azok akció terveinek megvalósítását

Elvárások:

  • Munkavédelmi technikusi végzettség,
  • Előnyt jelenet:
    • Környezetvédelmi végzettség
    • Tűzvédelmi előadói képesítés
    • Termelő vállaltnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Proaktív gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai képzések Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Versenyképes juttatási csomag Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Career

Termeléstámogató mérnök

Career

Vevői diszponens (SMGCL)

Career

Folyamatmérnök

Career

Fuvarszervező (SMGCL)

Career

Logisztikai supervisor

Career

Logistics Expert (SMGCL)

Career

Belső minőségügyi technikus

Career

Karbantartó

Career

Beszállítói minőségügyi mérnök