back to menu
Career

Karbantartó

Győr

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Karbantartó.

Feladatok:

  • Rutin karbantartási tevékenységek elvégzése a karbantartási tervnek megfelelően
  • Hibakeresési feladatok elvézése a meghibásodott gépeken
  • Szükség esetén együttműködés a karbantartásra szerződött külső partnerekkel
  • Részvétel a karbantartási tervek elkészítésében
  • Karbantartási dokumentációk, feljegyzések naprakészen tartása
  • Tartalék alkatrész készlet szintjének és felhasználásának nyomonkövetése
  • Folyamatmérnökkel és karbantartó tehcnikussal együttműködve termelékenység javító feladatok kivitelezése

Elvárások:

  • Végzettség: középfokú műszaki végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Versenyképes juttatási csomag Hűségprémium, Karácsonyi bónusz Albérlet támogatás akár 35 000 Ft Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Other job openings that may have your interest

Career

Karbantartó

Career

Folyamatmérnök

Career

Logisztikai supervisor

Career

Belső minőségügyi technikus

Career

Beszállítói minőségügyi mérnök