back to menu
Career

Logisztikai supervisor

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Logisztikai supervisor.

Feladatok:

  • Hatékonyan irányítja a logisztika osztályon hozzárendelt munkakörökben dolgozó kollégák munkáját
  • A vevő által elvárt kiszállítások időben történő biztosítása, belső logisztikai folyamatok koordinálása
  • Logisztikai folyamatok folyamatos működésének biztosítása
  • Bejövő és kimenő szállítások tervezése és nyomon követése
  • Logisztikai folyamatok optimalizálása, fejlesztése, költséghatékony működtetése
  • Kapcsolattartás a vevővel illetve a vállalat társosztályaival
  • A területhez tartozó mérőszámok felkövetése és fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Vezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyors problémamegoldó képesség, proaktív személyiség
  • Német vagy angol középfokú nyelvtudás
  • JIT/JIS gyártással kapcsolatosan szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai képzések Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Versenyképes juttatási csomag Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Career

Termeléstámogató mérnök

Career

Vevői diszponens (SMGCL)

Career

Folyamatmérnök

Career

Fuvarszervező (SMGCL)

Career

Logistics Expert (SMGCL)

Career

Belső minőségügyi technikus

Career

Munkavédelmi munkatárs

Career

Karbantartó

Career

Beszállítói minőségügyi mérnök